мультиварка REDMOND
20.09.2022

Нова лінійка електрочайників REDMOND вже в продажу

TM REDMOND повідомляє, що в широку торгову мережу по всій Україні надійшла нова лінійка фірмових електрочайників REDMOND, яскравим представником якої є модель REDMOND RK-G187…

В сучасних фірмових чайниках REDMOND втілюється все, що від такої техніки може очікувати покупець – в першу чергу це:

  • - якісні екологічно чисті матеріали;

  • - надійна електроніка;

  • - безпека використання;

  • - функціональність;

  • - економія часу.

Матеріали, що використовуються в чайниках REDMOND

Корпус електричних чайників REDMOND виготовляється зі скла, кераміки, нержавіючої сталі та екологічного пластику. Всі ці матеріали підбираються таким чином, щоб ні в якому разі не шкодити здоров’ю людини і не виділяти сторонніх речовин в воду під час використання.

Надійна електроніка та безпека використання

Перед тим як вийти в серію, чайники REDMOND ретельно тестуються і в разі, якщо в новій моделі виявляються навіть незначні недоліки, прилад повторно потрапляє до інженерів і проходить стадію доопрацювання, де такі нюанси враховуються в першу чергу. Сам процес розробки та доопрацювання контролюється з київського офісу де працюють українські спеціалісти.

Нагрівальний елемент в новій серії електричних чайників REDMOND використовується виключно закритого (дискового) типу, це напряму впливає на надійність та довговічність техніки, а також зменшує вірогідність появи накипу (за умови використання якісної води).

Додаткові функції

В залежності від моделі, нова лінійка електрочайників REDMOND може мати функцію автоматичного підігріву, терморегуляції, підсвічування та індикації температури води всередині чайнику. Більшість з таких функцій вже стали нормою у даній сфері домашніх помічників, тому сучасна модельна лінійка просто не могла не враховувати природні потреби користувачів.

Економія часу

Саме на останньому пункті хотілося б зупинитися окремо, адже потужні сучасні електрочайники REDMOND мають змогу закип’ятити воду в 2-3 рази швидше, ніж це можна зробити в чайнику на газовій плиті. С таким помічником ви завжди будете встигати випити каву чи чай перед роботою навіть якщо проспали і часу на це здавалося б немає.

Вся нова лінійка електрочайників REDMOND 2022 модельного року має інтерфейс, пакування та інструкцію на українській мові, а єдиним офіційним імпортером такої продукції в Україну є компанія «Річ-маркет» (це також обов’язково зазначається на фірмовій упаковці). Саме по таким ознакам ви можете розуміти, що купуєте саме оригінальну техніку REDMOND.