мультиварка REDMOND
7.02.2023

До уваги ЗМІ! Як впізнати оригінальну техніку REDMOND

Останнім часом в деяких ЗМІ почала ширитись інформація стосовно того, що REDMOND – це техніка, яка має російське походження… Поспішаємо заперечити це твердження, адже вся техніка, яка під брендом REDMOND постачається в Україну, виробляється на китайському заводі Zhongshan Redcon Electric на замовлення української компанії «Річ-маркет».

Саме на китайському заводі офіційна техніка REDMOND оснащується українським інтерфейсом як це вимагає діюче законодавство України, має інструкції на українській мові, та відповідне пакування. Саме за такими ознаками, купуючи нову техніку REDMOND в будь-якій з торгових мереж по всій Україні, ви можете достовірно дізнатися чи дійсно ця техніка офіційна і законно ввезена на територію нашої країни. Також на упаковці оригінальної техніки REDMOND ви завжди зможете знайти інформацію про офіційного імпортера – компанію «Річ-маркет».

Підробки техніки REDMOND

У той же час на ринку іноді зустрічаються незаконно ввезені в Україну підробки на техніку REDMOND, що мають схожий дизайн, але не мають нічого спільного з оригінальним заводом виробництва та оригінальною якістю фірмової техніки. Ці підробки мають російськомовний інтерфейс, і за цією ознакою простіше за все можна відрізнити підробку. Такі підробки шкодять діловій репутації ТМ REDMOND в Україні, але офіційні методи припинити контрабанду такої техніки в нашу країну поки що закінчуються нічим…

Важливо: Оригінальна техніка REDMOND до 2019 року також мала російськомовний інтерфейс, а після оприлюднення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», виконуючи його умови, вся нова фірмова техніка REDMOND почала випускатися з інтерфейсом на українській мові. Тому вищевикладене твердження вірно лише коли ви маєте справу з сучасним модельним рядом техніки REDMOND.

Техніка REDMOND – українська!

Виробничий процес на китайському заводі Zhongshan Redcon Electric контролюється з боку українських спеціалістів у віддаленому форматі, а після кожних змін в конструкцію та технології модельного ряду, в український офіс приходять відповідні звіти на доопрацювання, якщо доцільність цього вважають за потрібне саме українські спеціалісти. Кілька скріншотів підтвердження тому викладаємо нижче:

На запит представників ЗМІ можемо надати більш повну інформацію з цього приводу, будь ласка звертайтесь, використовуючи офіційну контактну інформацію ТМ REDMOND.